(044) 450-28-78
(066) 763-21-19

Історія створення Клубу Київських Ведучих

"Клуб Київських Ведучих" зареєстровано як громадську організацію 26 травня 2009 року. Членами клубу є лише справжні професіонали, котрі знають і люблять свою справу, котрим робота не рутинне виконання своїх обов'язків, а творча самореалізація.

    На початку 2009 року ініціативна група відомих у Києві артистів-ведучих у складі Фелікса Алто, Валерія Матушенка, Людмили Пухової та Ігоря Карпа провела потужну підготовчу роботу. Понад 100 ведучих святкових подій було запрошено на ділову зустріч. Випустили пам'ятний буклет, зробили іменні бейджики всім ведучим, запросили артистів різних жанрів та компанії, які хотіли заявити про себе, продумали анкету для запрошених ведучих, підготували загальний сценарій проведення установчих зборів Клубу Київських Ведучих.
День 26 травня 2009 року став історичним для клубу – Головне управління юстиції м. Києва своїм наказом № 621/02 від 26.05.09 зареєструвало Статут «Громадської організації Клуб Київських Ведучих» та видало свідоцтво № 0086-2009 Г.О. 
Ведучі клубу обмінюються досвідом та разом відпочивають, сперечаються до зриву голосу над створенням нових спільних програм, проводять покази та майстер-класи, організовують загальні навчальні курси та курси підвищення кваліфікації, творчі вечори та концертні телевізійні, радіо та інтернет-проєкти.
У нас дуже багато нових та цікавих ідей та проектів. Будемо раді співпраці та пропозиціям щодо організації яскравих подій.

Підписуйтесь на нашу групу в Facebook