(044) 450-28-78
(066) 763-21-19

Новини клубу

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, МІСТЕР ПРЕЗИДЕНТ КЛУБУ!!!

Сьогодні, 8 травня, свій день народження святкує Президент Клубу Київських Ведучих Валерій Матушенко!!!

Вся команда клубу щиро вітає Вас, Валерію Борисовичу, зі святом та бажає здоров'я міцного, мирного неба, життєвої енергії та всіх благ Вам та Вашій родині!!

Дякуємо Вам, що об'єднуєте нас у чудову творчу сім'ю!!!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ОЛЕЖЕ!!!

Сьогодні, 6 березня, Клуб Київських Ведучих вітає з днем народження члена Ради Клубу з дня утворення нашого клубу (з 26 травня 2009 року), гарну людину, чудового ведучого, прекрасного батька і чоловіка Олега Ющенка та бажає щастя, любові, сімейного благополуччя, успіхів у викладацькій діяльності, творчості, великих гонорарів, міцного здоров‘я, здійснення мрій та ясного і мирного неба над Україною!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ЮРІЮ!!!

Керівництво Клубу Київських Ведучих 19 січня 2024 року  вітає з днем народження члена Ради Клубу Перенчука Юрія Михайловича та бажає йому шаленоі творчості, сімейного благополуччя, міцного здоров’я, достатку, терпіння, реалізаціі всіх мрій та мирного і ясного неба над Україною! Вітаємо!

АЛЬОНО, З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

3 січня, в нашому клубі радісна і приємна подія : свій день народження відзначає єдина представниця клубу в Сполучених Штатах Америки, член Ради клубу, красуня, прекрасна ведуча, волонтер та щира патріотка України - Музиченко Альона!

Вітаємо Альоночку зі святом та бажаємо шаленоі творчості, великих гонорарів, сімейного щастя, любові, міцного здоров‘я, здійснення мрій та скорішої перемоги Украіни над страшним та лютим ворогом!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ФЕЛІКСЕ!!!!

8 грудня 2023 року, вітаємо з днем народження почесного президента Клубу Київських Ведучих Фелікса Алто та бажаємо міцного здоров‘я, сімейного благополуччя, щастя, любові, достатку, здійснення мрій та скорішої перемоги ЗСУ над ворогом!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, СВІТЛАНО!!!

Сьогодні,     22 листопада,     вітаємо    з днем народження     ведучу нашого Клубу, випускницю магістерського відділення кафедри режисури Національної академіі керівних кадрів культури і мистецтв     Світлану Філін     та бажаємо міцного здоров’я, любові, щастя, достатку, здійснення мрій, перемоги України у війні та повернення додому!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ЄВГЕНІЄ ТА ОЛЕКСАНДРЕ!!!

Сьогодні, 16 листопада 2023 року, в нашому клубі подвійне свято. Свій день народження відзначають віце-президент Клубу Київських Ведучих Євгенія Міняйло і член Ради Клубу, доцент, кандидат мистецтвознавства, заслужений артист України, учасник бойових дій Олександр Жуковін!

Бажаємо нашим іменинникам міцного здоров‘я, щастя, сімейного благополуччя, достатку, здійснення мрій та скорішої перемоги України над ворогом і поверненням Олександра додому! Вітаємо!!!!!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ЮРІЮ!!!

Сьогодні, 10 жовтня керівництво Клубу Київських Ведучих вітає з днем народження члена Ради клубу Юрія Зоріна та бажає міцного здоров‘я, сімейного благополуччя, достатку, творчості, здійснення мрій та ясного і мирного неба над Україною!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ІРИНКО!!!

15 вересня, свій день народження відзначає прекрасна людина, член Ради клубу Ірина Маслова-Лисичкіна!

Вітаємо Ірину та бажаємо міцного здоров‘я, сімейного благополуччя, любові, великої творчості, успіхів у викладацькій діяльності, великих заробітків, здійснення мрій та ясного і мирного неба над Украіною!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, АЛЬОНО!!!

Сьогодні в нашому клубі святкова подія - Альона Андрієнко відзначає ювілей!

Вітаємо Альону зі святом та бажаємо любові, міцного здоров‘я, здійснення мрій, реалізаціі креативних ідей, великих гонорарів та ясного і мирного неба над Україною!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ІРИНО!!!

Сьогодні, 13 червня, свій День народження відзначає ведуча нашого клубу Ірина Дуденко. Вітаємо Ірину з днем народження та бажаємо великої творчості, успіхів в роботі, міцного здоров‘я, особистого щастя, реалізаціі планів, достатку, любові та ясного і чистого неба над Україною!

З Днем Народження, Валерію Борисовичу!!!

Вітаємо з Днем народження чудового чоловіка і

Президента Клубу Київських Ведучих

Матушенко Валерія Борисовича!

Бажаємо скоріше мирного неба над головою, щоб життя було яскраве та барвисте, рідні дарували радість, тепло та ласку, друзі оточували зі щирим розумінням та підтримкою, колеги поважали та цінували. Нехай усе, що здається недосяжним, відбудеться якнайшвидше!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ОЛЕГ!!!

Сьогодні, 6 березня, відзначає свій день народження один з ветеранів нашого клубу, член Ради клубу з моменту його створення (з 26 травня 2009 року), прекрасний ведучий і взагалі, прекрасна, творча, порядна, обов‘язкова людина - Олег Ющенко. Ми вітаємо Олега зі святом та бажаємо здійснення усіх мрій, сімейного благополуччя, творчих досягнень, великих гонорарів, міцного здоров‘я, прекрасного настрою та ясного, мирного неба над Україною!

З ЮВІЛЕЄМ, ЮРІЮ!!!

Сьогодні, 19 січня 2023 року, відзначає 60-річний ювілей член Ради нашого клубу з моменту його створення Перенчук Юрій Михайлович!

Вітаємо ювіляра з днем народження та бажаємо йому міцного здоров‘я, сімейного благополуччя, щастя, любові, великої творчості, достатку, терпіння, реалізаціі усіх планів та скорішої перемоги України у цій жорстокій війні!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, АЛЬОНО!!!

3 січня Клуб Київських Ведучих вітає з днем народження прекрасну ведучу, члена Ради Клубу,

Музиченко Альону

та бажає нових креативних ідей, любові, достатку, сімейного щастя, міцного здоров‘я, приносити радість людям своєю творчістю, гарного настрою і Божого благословіння!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ФЕЛІКСЕ!!!

Сьогодні, 8 грудня, відзначає свій день народження почесний президент Клубу Київських Ведучих Алто Фелікс Леонович!

Вітаємо з днем народження, зичимо міцного здоров‘я, сімейного благополуччя, щастя, достатку та мирного неба над Україною!

З ЮВІЛЕЄМ, СВІТЛАНО!!!

Сьогодні, 22 листопада 2022 року, ювілей відзначає ведуча нашого клубу Філін Світлана!

Ми вітаємо Світлану із святом та бажаємо міцного здоров‘я, любові, натхнення, достатку, терпіння, гарного настрою та         

здійснення мрій!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ЄВГЕНІЄ ТА ОЛЕКСАНДРЕ!!!

Сьогодні, 16 листопада, відзначають день свого народження одразу двоє членів Ради нашого Клубу : віце-президент Міняйло Євгенія і наш мужній воїн-захисник України Жуковін Олександр!

Шановні наші, творчі іменинники!

Євгенії бажаємо любові, творчості, натхнення, сімейного щастя, достатку, педагогічних успіхів і здійснення мрій!

Олександр! Бажаємо бути живим, здоровим, неушкодженим, твердим, сімейного щастя, любові, матеріального забезпечення і щоб наші ЗСУ скоріше вигнали російську заразу з усіх клаптиків української землі і повернення додому, до сім’ї та до роботи на кафедру! Наші студенти вже скучили і чекають на пари!

Вітаємо зі святом!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ЮРІЮ!!!

10 жовтня, відзначає свій день народження член Ради Клубу Київських Ведучих, прекрасний ведучий та чудова людина Юрій Зорін!

Вітаємо Юрія з днем народження та бажаємо міцного здоров‘я, щастя, творчості, достатку, здійснення мрій та скорішої перемоги України у війні.

Юра, хай тобі щастить! З днем народження!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ІРИНКО!!!

15 вересня  святкує день народження прекрасна людина, чудова ведуча, відмінний викладач, член Ради клубу Ірина Маслова-Лисичкіна!

Вітаємо Ірину зі святом та бажаємо успіхів у всіх справах, міцного здоров‘я, сімейного благополуччя, великої творчості, шалених зарплат та здійснення мрій!

Хай щастить!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, АЛЬОНО!!!

Сьогодні, 21 червня, відзначає свій день народження прекрасна ведуча нашого клубу Андрієнко Альона! Бажаємо Альоні прекрасного здоров‘я, народити ще кілька діточок, мати багато грошей, бути завжди коханою, творчою, ціллєспрямованою, патріотичною, успішною ведучою і гарною людиною на все життя! Ще бажаємо щасливого сімейного життя та мирного неба над Україною!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ІРИНО!!!

Сьогодні, 13 червня 2022 року, Клуб Київських Ведучих вітає з 25-річним ювілеєм свою прекрасну артистку Дуденко Ірину та бажає шаленої творчості, здійснення усіх мрій, міцного здоров‘я, літнього настрою та мирного неба над головою!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, КЛУБ КИІВСЬКИХ ВЕДУЧИХ!!!

26 травня, виповнюється 13 років Клубу Київських Ведучих!

Саме в цей день, 26 травня 2009 року, Міністерство юстиції України офіційно зареєструвало громадську організацію. «Клуб Київських Ведучих».

Вітаємо з цим святом усіх членів Клубу та їх родини і бажаємо нашому клубу довголіття, популярності, розвитку, креативних ідей, нових звершень, прекрасних ведучих, дружньої атмосфери, взаємодопомоги у всьому і скорішої перемоги над лютим ворогом!

Хай усім щастить!

Слава Клубу Київських Ведучих!

Слава Украіні!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, МІСТЕР ПРЕЗЕДЕНТЕ ККВ!!!

З Днем Народження!!! Валерій Борисович, президент Клубу Киїівських Ведучих!!!

Дорогий наш Президент, Ви народилися весною, коли все розквітає і тягнеться до сонця. Бажаємо Вам завжди бути молодим, завжди мати віру на все добре і радісне, завжди знати, що завтра буде краще! Будьте здорові і щасливі поруч зі своєю родиною, яка дарую Вам тільки радість!

Дякуємо, що Ви у нас Є!!!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ОЛЕЖЕ!!!

Сьогодні, 6 березня 2022 року Клуб Київських Ведучих вітає з днем народження Олега Ющенка - члена Ради Клубу з моменту створення (26 травня 2009 року) та бажає міцного здоров‘я, витримки, мужності, боронити свою родину, достатку, щастя та радощів дітям, гумору (без нього зараз важко), кохати та на руках носити свою дружину Альону та скорішого завершення війни і повної Перемоги України! Хай щастить! Вітаю! Слава Україні!

Інтерв'ю-творчий звіт президента Клубу Київських Ведучих Матушенка Валерія Борисовича

24 січня о 23.50 на українському радіо "Культура" у програмі "Золотий перетин" відбулося інтерв'ю-творчий звіт  за 2021 рік президента Клубу Київських Ведучих, професора кафедри режисури і авторської майстерності Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, Заслуженого працівника культури України Матушенка Валерія Борисовича

 

 

 

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ЮРІЮ!!!

Сьогодні,             19 січня,               Клуб Київських Ведучих         вітає         з днем народження         члена Ради клубу    

Перенчука Юрія Михайловича

 та  бажає        прекрасного здоров’я, щастя, сімейного благополуччя, достатку, творчих успіхів, чудового настрою та здійснення мрій!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, АЛЬОНО!!!

Сьогодні,       3 січня 2022 року           Клуб Київських Ведучих               вітає з днем народження                 свою красуню, артистку-ведучу                 

 Музиченко Альону

 та бажає усіх гараздів :

любові, міцного здоров'я, щастя, достатку, улюбленої роботи, великих гонорарів, сімейного благополуччя та реалізації усіх мрій!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ФЕЛІКСЕ!!!

Сьогодні, 8 грудня, Клуб Київських Ведучих вітає із 75-річчям свого Почесного президента

Алто Фелікса Леоновича

та бажає  міцного здоров'я, сімейного благополуччя, щастя, любові, достатку, творчості і здійснення мрій!

Міцно обіймаємо та усього найкращого бажаємо!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, СВІТЛАНО!!!

Сьогодні, 22 листопада, Клуб Київських Ведучих вітає з днем народження артистку нашого клубу Світлану Філін та бажає

міцного здоров'я, щастя, любові, достатку, великої творчості, реалізації мрій та мирного ясного неба над головою!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ЄВГЕНІЄ та ОЛЕКСАНДРЕ!!!

Сьогодні, 16 листопада Клуб Київських Ведучих вітає з днем народження двох артистів клубу : Євгенію Миняйло та Олександра Жуковіна!

До того ж у Жуковіна ювілейна дата - 55 років!

Ми бажаємо нашим іменинникам міцного здоров'я, сімейного благополуччя, творчості, любові, великих гонорарів, ясного, чистого неба над головою та здійснення мрій!

Хай вам завжди щастить!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ЮРІЮ!!!

 Сьогодні, 10 жовтня, виповнюється           50 років          члену Ради Клубу               Юрію Зоріну!

Ми щиро вітаємо нашого ювіляра та бажаємо міцного здоров'я, щастя, творчості, великих гонорарів, сімейного благополуччя, удачі у всіх справах та здійснення мрій! 

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ІРИНКО!!!

15 вересня                     Клуб Київських Ведучих                   вітає                 з днем народження

прекрасну і красиву артистку,                 члена Ради Клубу                     Ірину Маслову-Лисичкіну

та бажає щастя, творчості, міцного здоров'я, прекрасних студентів, гарних замовників, величезних гонорарів і зарплат, сімейного благополуччя, здійснення мрій, вірних друзів                       і чудового настрою!

Зі святом тебе, Альона!

Сьогодні, 21 червня, Клуб Київських Ведучих вітає з днем народження нашу прекрасну ведучу - Андрієнко Альону та бажає прекрасного настрою, любові, міцного достатку, здоров'я, реалізації усіх творчих ідей та вірних друзів! Зі святом тебе, Альона!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ІРИНО!!!

Сьогодні, 13 червня 2021 року, Клуб Київських Ведучих вітає з днем народження свою молоду і прекрасну ведучу, випускницю магістратури Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв Дуденко Ірину та бажає міцного здоров'я, прекрасного настрою, достатку, щастя, любові та здійснення всіх мрій!

З ЮВІЛЕЄМ, МІСТЕР ПРЕЗИДЕНТ КЛУБУ КИЇВСЬКИХ ВЕДУЧИХ!!!

Сьогодні, 8 травня, всі члени Клубу з неймовірною радістю вітають з ювілеєм чудову людину, гарного сім'янина, прекрасного чоловіка та батька, цікавого ведучого, а головне - цілеспрямованого лідера нашого колективу, президента Клубу Київських Ведучих Матушенка Валерія Борисовача!!!!

Шановний Валерій Борисович!!!

Бажаємо Вам міцного здоров'я, стальних нервів, залізного терпіння, прекраних студентів, чудових замовників, яскравих проєктів, сімейного щастя, затишку та благополуччя!!!

Дякуємо  за Ваш вклад в розвиток Клубу Київських Ведучих!!!

Шановні дівчата клубу!!! Зі святом весни!!!

Шановні та любі жінки та дівчата Клубу Київських Ведучих -

Міняйло Євгенія, Музиченко Альона, Маслова-Лисичкіна Ірина, Андрієнко Альона, Дуденко Ірина, Філін Світлана!

Чоловіча половина клубу вітає вас зі святом весни - 8 березня

та бажає міцного здоров'я, шаленої творчості, любові, щастя, кохання, великих гонорарів, мирного неба, прекрасного настрою та здійснення мрій!

Ми вас дуже любимо, поважаємо і цінуємо!

 

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ОЛЕГ!!!

Сьогодні, 6 березня, свій день народження відзначає член Ради клубу з моменту заснування, прекрасний ведучий, чудовий сім'янин та батько Олег Ющенко!

Керівництво клубу вітає Олега та бажає міцного здоров'я, творчості, достатку, сімейного благополуччя, шаленої творчості, весняного настрою та реалізації усіх мрій!!!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, Юрію Михайловичу!!!

Сьогодні, 19 січня, у день свята Водохреща, свій день народження відзначає член Ради Клубу Київських Ведучих з часу його заснування Доктор філософії, кандидат педагогічних наук Перенчук Юрій Михайлович! Керівництво Клубу вітає з днем народження та бажає здійснення мрій, сімейного благополуччя, радощів від дітей, міцного здоров'я, достатку, творчості та прекрасного настрою!

творчий звіт Президента Клубу Київських Ведучих Матушенка Валерія Борисовича

11 січня 2021 року о 23.50 на українському радіо "Культура"

відбудеться творчий звіт за 2020 рік Президента Клубу Київських Ведучих,

професора національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, Заслуженого працівника культури України

Матушенка Валерія Борисовича

у програмі "Відверто про естраду і не тільки"

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, АЛЬОНА!!!

Сьогодні, 3 січня, Клуб Київських Ведучих вітає з днем народження артистку нашого клубу, члена Ради клубу, єдину представницю Клубу Київських Ведучих у Сполучених Штатах Америкинеповторну красуню та прекрасну ведучу Музиченко Альону 

та бажає шаленої творчості, натхнення, невичерпної фантазії, міцного здоров'я, сімейного благополуччя, великих гонорарів, любові, радощів та перемог у всіх справах

З днем народження, Феліксе Леоновичу!!!

Сьогодні, 8 грудня 2020 року усе світове творче товариство відзначає день народження Метра української естради, відомого ведучого -конферансьє, почесного Президента Клубу Київських Ведучих! Наш клуб приєднується до цього та бажає Феліксу Леоновичу міцного здоров'я, натхнення, любові, великих гонорарів, сімейного затишку та прекрасного настрою! З днем народження вітаємо! Ура!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, СВІТЛАНО!!!

Сьогодні, 22 листопада, свій день народження святкує Світлана Філін!

Клуб вітає тебе зі святом та бажає   подальшої творчості, перемог на усіх фронтах, міцного здоров'я, любові, достатку, сімейного благополуччя, нових проектів, прекрасного настрою, гарних друзів та здійснення мрій!

З днем народження!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ЄВГЕНІЯ ТА ОЛЕКСАНДРЕ!!!

Сьогодні, 16 листопада 2020 року, Клуб Київських Ведучих вітає з ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ одразу двох своїх артистів:

МІНЯЙЛО ЄВГЕНІЮ  та ЖУКОВІНА ОЛЕКСАНДРА!!!

Бажаємо успіхів у всіх справах, міцного здоров'я, щастя, сімейного благополуччя, гарного настрою, любові, великої творчості, достатку, мирного неба над головою та здійснення мрій!!!

Днем народження, Юрію!!!

Сьогодні, 10 жовтня, відзначає свій День народження член Ради нашого клубу Юрій Зорін!

Вітаємо зі святом та бажаємо перемог на усіх фронтах: роботі, у творчості, в сім'ї та особистих справах!

Міцного здоров'я тобі, щастя, достатку, любові, великої творчості та прекрасного настрою!!!!

З днем народження, Іринко!!!

15 вересня свій День народження святкує член Ради клубу,  чарівна ведуча Ірина Маслова-Лисичкіна!!!

Клуб Київських Ведучих вітає Іринку з цим чудовим святом та бажає

безмежного щастя, міцного здоров'я, любові, великих гонорарів, сімейного затишку, радощів від дітей, багато творчості, здійснення мрій та усього найкращого!!!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, АЛЬОНА!!!

Сьогодні, 21 червня, свій день народження   відзначає ведуча нашого клубу Андрієнко Альона!!!

Ми бажаємо тобі безмежного щастя, здоров'я, любові, успіхів у керівництві дитячим клубом, великих зарплат, великих мрій та їх реалізації і  щоб завжди була кохана!!!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, Ірина!!!

13 червня 2020 року Клуб Київських Ведучих вітає  З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ нашу прекрасну колегу, випускницю магістратури НАКККІМ - 2020,

чарівну ведучу ТРК Бориспіль ДУДЕНКО ІРИНУ і бажає безмежної творчості, щастя, міцного здоров'я, великої творчості, прекрасних гонорарів, любові, надійних друзів та усього найкращого!!!

З Днем Народження, Клуб Київських Ведучих!!!

 26 травня 2020 виповнилось 11років з дня створення Клубу Київських Ведучих.

Ми поздоровляємо з цим святом усіх артистів-ведучих клубу та їх родини і бажаємо безмежної творчості, міцного здоров'я, любові, великих гонорарів та чудового настрою!

Вітаємо вас, дорогі колеги!

 

 

З Днем Народження, Містер Президент (клубу КВ)!!!

 

Happy Birthday!!!

С Днем Рождения!!!

З Днем Народження!!! Валерій Борисович, президент Клубу Киїівських Ведучих!!!

Скандують всі ведучі та друзі клубу!!! 

В цей яскравий, сонячний день вітаємо Вас з таким чудовим святом!!!

Бажаємо міцного здоров'я, наснаги, терпіння, гарних замовлень!!!

Нехай вітер сучасних змін надуває Ваші вітрила і несе до прекрасних, гарних, позитивних подій!!!

Многії літа!!! 

Вітаємо з Міжнародним жіночим святом!

Сьогодні 8 березня

керівництво Клубу Київських Ведучих

щиро вітає жіночу половину нашого клубу зі святом весни та бажає :

Міняйло Євгенії, Музиченко Альоні, Масловій-Лисичкиній Ірині, Дуденко Ірині, Андрієнко Альоні, Філін Світлані

любові, радощів, добробуту, міцного здоров'я, багато грошей, здійснення мрій і щоб ваші кохані чоловіки вас носили на руках не тільки 8 березня, а і весь рік!

Вітаємо з Міжнародним жіночим святом!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ОЛЕГ!!!

Сьогодні, 6 березня 2020 року, Клуб Київських Ведучих

вітає із 45-річчям члена Ради клубу з моменту заснування,

прекрасного ведучого, чудового сім'янина, батька трьох дітей

Ющенка Олега

та бажає міцного здоров'я, щастя, сімейного затишку, любові, творчості, багато грошей, радості від дітей та втілення ідей!

Вітаємо!

З Днем Святого Валентина!!!

Клуб Київських Ведучих щиро вітає всіх зі СВЯТОМ КОХАННЯ!!!

Кохайте та будьте коханими,

бажайте та будьте бажаними,

мрійте та нехай ваші мрії збуваються!!!

 

Перше засідання Клубу Київських Ведучих в 2020 році!!!

Вчора, 19 січня 2020 року у кафе Pizza відбулося перше в цьому році засідання Клубу Київських Ведучих.

Основні результати :

1.Затвердили звіт Президента клубу Матушенка Валерія про діяльність у минулому році.

2. Прийняли план заходів клубу на поточний рік.

3. Відзначили день народження члена Ради клубу Перенчука Юрія та привітали члена Ради клубу Ющенка Олега з днем народження сина Володимира.

4. Прийняли до Клубу студентку магістратури 2-го курсу кафедри режисури та акторської майстерності, ведучу з понад 10-річним стажем Філін Світлану! Щиро вітаємо!

З Днем Народження, Юрій!!!

Сьогодні, 19 січня 2020 року, в день одного з двадцяти найголовніших християнських  свят - Хрещення Ісуса Христа в річці Іордань, святкує свій день народження член Ради нашого клубу з моменту його заснування - ПЕРЕНЧУК ЮРІЙ МИХАЙЛОВИЧ!!! 

Клуб вітає Юрія з днем народження та бажає міцного здоров"я, сімейного благополуччя, щастя, позитивних емоцій від дочок, достатку, творчості та перемагати у всіх життєвих ситуаціях!!!

ВІТАЄМО!!!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, АЛЬОНА!!!

Сьогодні, 3 січня, відзначає ювілей прекрасна людина, чудова артистка і просто красуня - Музиченко Альона!!!

Клуб Київських Ведучих вітає тебе, Альона, з таким яскравим святом та бажає міцного здоров"я, сімейного затишку, щастя, подальших перемог на усіх фронтах, любові, достатку, творчості, і щоб мрії завжди ставали реальністю!

Вітаємо, обіймаємо та цілуємо тебе!!! 

З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!!!

Шановні колеги!!! 

Керівництво Клубу Київських Ведучих вітає вас та ваші родини з Новим Роком та Різдвом Христовим та бажає щастя, любові, здоров"я, цікавої роботи, великих гонорарів, мирного неба та здійснення мрій!!!

Хай усім щастить в Новому році!!!! 

Творчий звіт!!!

Шановні друзі!!!

23 грудня 2019 року, о 23.50

на українському радіо "Культура"

пролунає творчий звіт за рік

Президента Клубу Київських Ведучих, Заслуженого працівника культури України,

професора Матушенка Валерія Борисовича!

С Днем рождения, Дорогой Феликс!

Дорогой Феликс! Клуб Киевских Ведущих поздравляет тебя с днем рождения и желает своему почетному Президенту огромного здоровья, счастья, удачи, творческой работы, семейного уюта, больших гонораров, исполнения желаний и сбычи мечт! Крепко обнимаем, целуем и жмем руку!

У Клубі Києвських Ведучих поповнення!

Шановні колеги! В нашому клубі поповнення: у члена Ради клубу Олега Ющенка народився синочок Володимир! Ми з радістю вітаємо тебе, Олеже, з такою чудовою подією та бажаємо синочку міцного здоров'я, гарного апетиту, рости великим як батько, усміхенинем як мама та давати батькам вночі висипатись!

У Клубі Києвських Ведучих відбулася новорічна фото-та відеосесія!

Сьогодні, 17 листопада, в студії "НВП Сатурн" відбулася новорічна фото-та відеосесія членів нашого клубу! Технічний запис та фотозйомку проводив професіонал Єдуард. У студії були: Матушенко Валерій, Музиченко Альона, Міняйло Євгенія, Ющенко Олег, Маслова-Лисичкина Ірина та Андрієнко Альона. Запис пройшов весело, цікаво, різноманітно і дуже творчо Невдовзі всі матеріали ми отримаємо на наш сайт. Дякуємо всім за участь, а особлива подяка Міняйло Євгенії!

 Під час зустрічі відбулися деякі організаційні пертурбації: Міняйло Євгенія крім посади казначея, тепер займає ще і посаду віце-президента клубу. Щиро вітаємо Євгенію! Музиченко Альона залишається в клубі і є почесним членом Ради клубу, а також спеціальним представником Клубу Київських Ведучих у Сполучених Штатах Америки! Щиро вітаємо!

Маслова-Лисичкина Ірина стала членом Ради клубу. Щиро вітаємо!

Вітаємо з днем народження!

Сьогодні, 16 листопада, святкують свій день народження два члени клубу: Жуковін Олександр та Міняйло Євгенія! Ми щиро вітаємо Вас, шановні колеги, з вашим святом, бажаємо міцного здоров'я, щастя, злагоди, сімейного затишку, творчої роботи, великих гонорарів та гарного настрою! З Днем Народження!

Вітаємо з днем народження Альону Андрієнко!

 Сьогодні, 21 червня, свій день народження святкує ведуча Альона Андрієнко! Ми щиро вітаємо тебе зі святом і бажаємо гарного настрою, здійснення мрій, вступу та прекрасного навчання в аспірантурі, багато творчих робіт, кохання, щастя здійснення неземних бажань!

З днем народження, Іринко!

Сьогодні, 13 червня, свій день народження святкує наймолодша вечуча клубу, красуня Дуденко Ірина! Ми вітаємо тебе зі святом, бажаємо великої творчості, натхнення, любові, гарного настрою, великих гонорарів, реалізаціі усіх мрій і проектів! З днем народження, Іринка! Клуб з тобою!

З ювілеєм тебе, рідний клуб!

Клубу Киівських Ведучих - 10 років! 26 травня 2019 року нашому клубу виповнилося 10 років, так як Міністерство юстиціі Украіни та управління юстиціі м.Києва 26.05.2009 року зареєстрували Статут та видали всі необхідні документи громадській організаціі "Клуб Киівських Ведучих". З цього приводу вчора, 27 травня, артисти клубу влаштували собі свято. Місцем проведення святкового заходу став мальовничий куточок на березі Десни під Північним мостом. Ми веселилися, зробили чудовий лаваш на мангалі, шашлики двох видів, купалися, загорали, відпочивали та підготували святковий обід, який плавно перейшов у вечерю. Святковий день на природі відбувався з 10 ранку до 20 вечора. На святі були присутні: Матушенко Валерій, Музиченко Альона, Міняйло Євгенія, Ющенко Олег, Перенчук Юрій, Тихонов Сергій, Маслова-Лисичкіна Ірина, Ющенко Альона та кандидат в члени клубу Ющенко Ніна.  Шановні молодята, замовники і всі, хто хоче провести будь-яке свято у найближчі місяці! Ми вчора отримали прекрасний позитивний заряд енергетики і чекаємо ваших дзвінків! До зустрічі!

Хороших ведущих много, а Серж Тихонов - один! С Днем Рождения!

Сегодня, 23 мая, Клуб Киевских Ведущих поздравляет  с днем рождения артиста клуба, члена Совета - Сергея Тихонова, и желает огромного успеха в творчестве, прекрасного настроения, семейного счастья, много интересной работы, больших гонораров и исполнения желаний!

HAPPY BIRTHDAY, MISTER PRESIDENT!

Учасники клубу щиро вітають президента клубу київських ведучих з днем народження! Бажаємо здоров'я, натхнення, відповідальних та вдячних студентів, здійснення мрій, чудового настрою та миру! З днем народження, шановний Валерій Борисович!

Фотосесія учасників клубу. Є!

6 квітня 2019 року відбувся довгоочікуваний фото і відеозапис ведучих-артистів клубу в студіі : вул. Леся Курбаса, 2-б. Усю організаційну підготовку (знаходження студіі, оплата оренди, договір з фотографом та відеоінженером) провела Євгенія Міняйло. У фото та відеосесії прийняли участь : Матушенко Валерій, Музиченко Альона, Міняйло Євгенія, Ющенко Олег, Зорін  Юрій, Тихонов Сергій, Маслова-Лисичкіна Ірина і Андрієнко Альона. Все пройшло весело, цікаво, організовано та професійно, за що ми вдячні оператору Едуарду та нашій Євгенії. Коли матеріали будуть змонтовані, ми обов'язково розмістимо іх на нашому сайті. Ми все робимо для того, щоб наш сайт був цікавим та насиченим для  вас, шановні молодята, замовники, кияни та гості нашого славетного міста! Заходьте на наш сайт та обирайте будь-якого артиста для проведення весілля, дня народження, корпоративного свята, дитячого, випускного вечора, зустрічі однокурсників, коментування футбольних та інших змагань і свят! Ми чекаємо на Вас, шановні друзі!

В Клубі Киівських Ведучих поповнення!

В Клубі Київських Ведучих поповнення. Сьогодні, 6 квітня 2019 року, членом клубу стала молода ведуча, випускниця режисерськоі кафедри магістратури Національноі академіі керівних кадрів культури і мистецтв Украіни,  член Національноі спілки театральних діячів Украіни Андрієнко Альона! Щиро вітаємо Альону зі вступом до клубу!

Зі святом вас, чарівні, неймовірні та найкращі!

Сьогодні 8 березня чоловіки Клубу Киівських Ведучих вітають жіночу половину клубу, а саме : Музиченко Альону, Міняйло Євгенію, Маслову-Лисичкіну Ірину, Козарь Наталію, Поян Наталію, Дуденко Ірину зі святом весни - 8 березня та бажають кохання, любові, гарного настрою, великих гонорарів та здійснення мрій! Зі святом!

С днём рождения, дорогой Олег Ющенко!

Сегодня, 6 марта 2019 года, исполнилось 44 года члену Совета Клуба Киевских Ведущих с момента его основания - Олегу Ющенко. Весь клуб сердечно поздравляет именинника с днем рождения и желает дальнейшего творчества, бодрости духа, радости и любви в семье, позитивных эмоций от будущего члена клуба - Ниночки, больших гонораров, творческой работы, отличного настроения и крепкого здоровья! С днем варенья, дорогой Олег!

Новый состав Совета клуба

Новый состав Совета Клуба Киевских Ведущих:

Президент клуба - Матушенко Валерий

Вице-президент - Музыченко Алена

Казначей - Миняйло Евгения 

Члены совета:

Перенчук Юрий

Ющенко Олег

Зорин Юрий

Тихонов Сергей

19 января 2019 года руководство Клуба Киевских Ведущих поздравляет с днем рождения Перенчука Юрия!

 

     Сегодня, 19 января 2019 года, в день Крещения Господнего руководство Клуба Киевских Ведущих поздравляет с днем рождения ветерана свадебно- концертно- банкетного движения, члена Совета клуба с момента его образования Перенчука Юрия и желает крепкого здоровья, семейного тепла, большой любви, много высокооплачиваемой работы, хорошего настроения, победы над всеми врагами и исполнения всех желаний!

     С днем рождения, дорогой!

Творчий звіт на украінському радіо Культура заслуженого працівника культури Украіни, Президента Клубу Киівських Ведучих, професора Матушенка Валерія Борисовича

 

Шановні колеги!

В понеділок, 21 січня, о 23.50 на украінському радіо Культура у поограмі "Відверто про естраду і не тільки" пролунає творчий звіт за 2018 рік Заслуженого працівника культури Украіни, Президента Клубу Киівських Ведучих, професора Матушенка Валерія Борисовича

Клуб Киевских Ведущих поздравляет с днем рождения вице-президента Александра Мартыновского!

     Сегодня, 9 января 2019 года, руководство Клуба Киевских Ведущих поздравляет с днем рождения своего вице-президента Александра Мартыновского и желает ему творческих успехов, удачи во всех делах, крепкого здоровья, больших гонораров, семейного тепла и уюта, бодрости духа и исполнения всех желаний!

 

Клуба Киевских Ведущих поздравляет с днем рождения прекрасную ведущую Музыченко Алену!

     Сегодня, 3 января 2019 года, руководство Клуба Киевских Ведущих поздравляет с днем рождения прекрасную ведущую, члена Совета клуба, умницу, красавицу, обязательную, предприимчивую, добросовестную, умную Музыченко Алену и желает огромного творчества, крепкого здоровья, счастья, реализации себя в новых условиях, больших зарплат, любви, отличного настроения и исполнения всех желаний! Крепко тебя обнимаем и целуем!

     С днем рождения, дорогая Алена!

Поздравляем Наталью с днем рождения!!!

     Дорогая Наташа!

     Руководство Клуба Киевских Ведущих поздравляет тебя, сегодня, 2 января, с днем рождения, Новым годом и желает тебе всегда оставаться такой эмоциональной, энергичной, творческой, креативной, красивой и зарабатывать в новом году большие гонорары и всегда быть здоровой, счастливой, любимой и востребованной!

     Поздравляем!

Керівництво Клубу Киівських Ведучих поздоровляє усіх артистів клубу та іх сім'і з наступаючим, новим 2019 роком!

     Керівництво Клубу Киівських Ведучих поздоровляє усіх артистів клубу та іх сім'і з наступаючим, новим 2019 роком - жовтого земляного порося, Різдвом Христовим та бажає натхнення, творчості, миру, щастя, любові, величезних гонорарів, міцного здоров'я та здійснення мрій! Хай в новому році вам щастить!

    Слава Украіні!

 

Клуб Киевских Ведущих поздравляет с днём рождения Феликса Леоновича!

     Уважаемый Феликс Леонович!

     Вы - один из тех, кто стоял у истоков создания нашего клуба. И сегодня Клуб Киевских Ведущих с огромной радостью поздравляет вас с днём рождения и желает крепкого здоровья, счастья, любви, большого творчества, оптимизма, новогодних заказов для вас как дедушки Мороза, отличных гонораров  и исполнения всех желаний!

Сегодня - 16 ноября 2018 года хотим поздравить с днем рождения Миняйло Евгению и Жуковина Александра!

    Сегодня - 16 ноября 2018 года свой день рождения отмечают сразу два прекрасных ведущих нашего клуба - Миняйло Евгения и Жуковин Александр! Клуб желает вам, дорогие именинники, удачи во всех делах, исполнения любых желаний, крепкого здоровья, любви, теплоты в семьях, много творческой и высокооплачиваемой работы и мирного, чистого неба над головой!

     С днём рождения, дорогие Женя и Саша!

26 октября Клуб Киевских Ведущих поздравляет Антона Панарина с днём рождения!

     Сегодня - 26 октября Клуб Киевских Ведущих поздравляет Антона Панарина с днём рождения и желает больших творческих успехов, много свадебных и других заказов, любви, крепкого здоровья, побед во всех делах, много денег и исполнения сокровенных  желаний!

     С днём варенья, Антон!
 

10 октября 2018 года поздравляем Юрия Зорина с днем рождения!

     Сегодня, 10 октября 2018 года, руководство Клуба Киевских Ведущих поздравляет с днём рождения многолетнего ведущего, члена Совета клуба Юрия Зорина и желает творческих достижений, счастья, любви, здоровья, семейного благополучия, огромных гонораров и исполнения всех желаний!

     С днём рождения тебя, Юра - твори, дерзай и создавай!

     Удачи во всём!

15 сентября 2018 года Клуб Киевских Ведущих поздравляет Иру Маслову-Лисичкину с днём рождения!

     Сегодня - 15 сентября Клуб Киевских Ведущих поздравляет Иру Маслову-Лисичкину с днём рождения и желает огромного творчества, счастья, любви, исполнения всех желаний, крепкого здоровья тебе и всем твоим родным, а также  очень больших гонораров! 

     С праздником, Ирочка

13 июня отмечают день рождения сразу две прекрасные ведущие Мартыновская Галина и Дуденко Ирина!

     Сегодня - 13 июня отмечают день рождения сразу две прекрасные ведущие нашего клуба и красавицы: Мартыновская Галина и Дуденко Ирина!

 

     Клуб поздравляет Вас с праздником и желает быть всегда красивыми, счастливыми, здоровыми, яркими, успешными, любимыми, самим любить, иметь очень много высокооплачиваемой и творческой работы и при этом получать большие гонорары, радоваться жизни и чтобы небо над головой было мирным!

 

     Поздравляем, обнимаем и целуем! 

Сегодня - 7 июня отмечает свой день рождения ведущая нашего клуба - Наталия Поян.

     Сегодня - 7 июня отмечает свой день рождения ведущая нашего клуба - Наталия Поян. Клуб желает Наташе успехов в творчестве, большого количества свадебных и других заказов, много денег, любви, счастья, здоровья, радости, отличного настроения и исполнения всех желаний! Поздравляем, обнимаем и целуем!

     С днём рождения тебя, Наташа!

Поздравляем  Сергея Тихонова с 30 летием!

     Сегодня, 23 мая 2018 года своё 30-летие отмечает профессиональный ведущий, аспирант -  Сергей Тихонов!

 

     Клуб желает Сергею крепкого здоровья, огромного творчества, радостного настроения, успешного окончания аспирантуры, написания и защиты кандидатской диссертации, больших гонораров и исполнения всех желаний!

     С днём рождения, Серёга!

21 травня святкує свій день народження Андрейченко Іван!

     Сьогодні, 21 травня, святкує свій день народження молодий батько - Андрейченко Іван!

     Клуб Київських Ведучих вітає Івана з днем народження та бажає творчості, натхнення, любові, щастя, міцного здоров' я тобі, твоїй дружині та маленькому Дмитру, успіхів у всіх справах, багато грошей та чистого, мирного неба над головою! Щиро вітаємо!

22 апреля 2018 года произошло несколько важных событий в жизни Клуба Киевских Ведущих! Во-первых, клуб в 9 раз подряд принял участие в Международной специализированной выставке "Весілля - 2018" ( МВЦ Украины, ст метро Левобережная) и получил специ

22 апреля 2018 года произошло несколько важных событий в жизни Клуба Киевских Ведущих!

        Во-первых, клуб в 9 раз подряд принял участие в Международной специализированной выставке "Весілля - 2018" ( МВЦ Украины, ст метро Левобережная) и получил специальный Диплом от генерального директора выставки. В этот раз мы работали на стенде № 10, который по мнению руководства выставки, был одним из самых ярких и красивых. Огромная благодарность за оформление нашего свадебного места  мастерице и рукодельнице - Галине Мартыновской! 

      Во-вторых, особая благодарность членам нашего клуба, которые три дня подряд представляли клуб на выставке, беседовали с молодожёнами, родителями и гостями, рассказывали о клубе и всех возможностях наших ведущих, раздавали визитные карточки и флаера клуба. Это - Антон Панарин, Наталья Поян, Ирина Маслова-Лисичкина, Юрий Зорин, Олег Ющенко, Евгения Миняйло, Ирина Дуденко, Алёна Музыченко, Галина Мартыновская, Наталья Козарь и Николай Куташев. Теперь, дорогие молодожёны, у вас есть время подумать, зайти на наш сайт в интернете www.club-kv.com.ua, выбрать любого ведущего, встретиться, чтобы обсудить сценарный план и полный сценарий проведения вашего торжества и потом, на самой свадьбе получать удовольствие от праздника! 

      В-третьих, в нашем клубе пополнение! У одного из наших самых молодых и перспективных ведущих  Ивана Андрейченко родился сын - Дмитрий! Сердечно поздравляем счастливого папу, маму и желаем малышу быть здоровым, крепким, счастливым и расти на радость родителям!

      И в-четвёртых, у вице-Президента нашего клуба Александра Мартыновского - юбилей семейной жизни! Мы от души поздравляем Сашу с этим событием и желаем счастья, любви, большого достатка, семейного тепла и много творческой работы!

27 марта членом нашего  клуба стал молодой, талантливый, перспективный ведущий Николай Куташев !

     Дорогие друзья!

    Вчера, 27 марта, в Международный день театра, членом нашего  клуба стал молодой, талантливый, перспективный ведущий Николай Куташев !  Мы искренне поздравляем Николая с вступлением в Клуб Киевских Ведущих и желаем творчества, карьерного роста, много работы и благодарностей от молодожёнов и заказчиков!

     Дерзай, Николай!

Ура! В нашем клубе пополнение!

     С 20 марта 2018 года в Клуб Киевских Ведущих влились двое прекрасных, грамотных, опытных, творческих, профессиональных ведущих - Наталья Козарь и Антон Панарин! Мы рады вас приветствовать, ребята, в нашем творческом клубе, а у наших молодожёнов, заказчиков и потенциальных клиентов добавится право выбора на два прекрасных артиста больше!
 

Поздравление с 8 марта!

     Сегдня, 8 марта 2018 года, мужская половина Клуба Киевских Ведущих поздравляет женскую половину, а именно  : Музыченко Алёну, Миняйло Евгению, Мартыновскую Галину, Поян Наталью, Маслову-Лисичкину Ирину, Дуденко Ирину с праздником весны и желает вам внеземного  счастья, радостного настроения, улыбок, сбычи мечт, огромного количество цветов, море любви, много творческой работы, больших гонораров и чтобы ваши любимые мужчины носили вас на руках не только 8 марта, а круглый год! Поздравляем Вас и любим, и целуем и обнимаем!

     С праздником, дорогие красавицы!

Олег Ющенко поздравляем тебя с днём рождения!

     Сегодня, 6 марта, свой 43-й день рождения отмечает бессменный член Совета клуба - Олег Ющенко!

     Мы поздравляем тебя с днём рождения и желаем крепкого здоровья, семейного тепла, любви, счастья, радости, много свадебных и других заказов, больших гонораров, исполнения желаний и чтобы ты постепенно готовил свою доченьку - Ниночку к вступлению в Клуб Киевских Ведущих!

     С днём рождения, Олег!

 Основные итоги собрания клуба 21 февраля 2018 г.

     Вчера, 21 февраля 2018 года, состоялось первое в этом году общее собрание Клуба Киевских Ведущих.

 

     Основные итоги :

   1. В клуб были приняты молодые, креативные, талантливые ведущие : Дуденко Ирина и Андрейченко Иван.

   2. Клуб начал усиленную подготовку по организации, подготовке и участию в Международной выставке "Весілля-2018", которая в этом году пройдёт в Международном выставочном центре (ст м Левобережная, Броварской проспект,15) с 20 по 22 апреля. 

      Дорогие молодожёны или кандидаты в молодые пары! Клуб Киевских Ведущих приглашает вас посетить выставку в эти дни и обязательно подойти к нашему стенду - КЛУБ КИЕВСКИХ ВЕДУЩИХ.

Мы поможем сделать вашу свадьбу яркой, насыщенной и неповторимой! Ждём вас на выставке!

21 февраля 2018 года состоится собрание Клуба Киевских Ведущих

     Дорогие коллеги! Наши уважаемые гости сайта!

    Спешить сообщить, что  общее собрание Клуба Киевских Ведущих состоится 21 февраля 2018 года, 18 часов по адресу : м. Левобережная, кафе супермаркета НОВУС. Повестка дня:  Подготовка и участие ККВ в ежегодной выставке "Весілля-2018", которая состоится в МВЦ с 20 по 22 апреля этого года, и подготовка к празднованию 9-годовщины создания ККВ. Все, кто хочет познакомиться с яркими, профессиональными ведущими г.Киева, адресок Вы уже знаете))). Приходите, мы с радостью познакомимся!

    

Творчій звіт на радіо Заслуженого працівника культури України, професора, доктора філософії, Президента ККВ Матушенка Валерія Борисовича!

     Шановні члени Клубу Київських Ведучих!

     5 лютого 2018 року, на українському  радіо "Культура",  о 21:52 в програмі "Відверто про естраду і не тільки" відбудеться творчий звіт за 2017 рік  Заслуженого працівника культури України, професора, доктора філософії, Президента ККВ Матушенка Валерія Борисовича!
 

Поздравляем Юрия Перенчука с юбилеем!

     Дорогой Юра!

     

     19 января, в святой для всех православных христиан день, когда  Иван Креститель в реке Иордан принимал непосредственное участие в крещение Иисуса Христа, 55 лет назад мама Мария Перенчук подарила миру славного малыша по имени Юра.

     Мальчик рос, рос и вырос в великолепного режиссёра, отличного ведущего, специалиста с большой буквы, кандидата педагогических наук, доцента, доктора философии, а ещё хорошего друга, прекрасного отца, верного мужа, преданного сына и профессионального артиста, многолетнего члена Совета Клуба Киевских Ведущих!

     Мы желаем тебе крепкого здоровья, семейного счастья, любви, быстрее решить все проблемы, отличного настроения, больших гонораров, положительных эмоций и оставаться всегда таким верным, надёжным и преданным другом!

     Крепко тебя обнимаем и целуем!
 

Поздравление вице-Президента Клуба Киевских ведущих Мартыновского Александра с юбилеем!

Дорогой Александр!

     Сегодня, 9 января 2018 года, Клуб Киевских Ведущих, поздравляет тебя с 35-летием и желает дальнейшего творчества, крепкого здоровья, счастья,  радости в семье, много денег, отличного настроения, исполнения желаний и всегда оставаться таким честным, порядочным, отзывчивым и доброжелательным!

 

     С юбилеем тебя, дорогой!

Клуб Киевских Ведущих поздравляет Алену Музыченко с днём рождения!

     Дорогая Алёночка!

     Клуб Киевских Ведущих поздравляет тебя с днём рождения, Новым годом и Рождеством Христовым!

     Мы желаем огромного творчества, дружить в этом году со всеми собаками, здоровья тебе и твоим родным, быть успешной, счастливой, любимой, получать огромные гонорары, иметь только отличное настроение, радоваться жизни и всегда быть востребованной!

Новогоднее поздравление 2018!

     Дорогие наши артисты - члены клуба киевских ведущих!

     Мы искренне всех Вас поздравляем с наступающим 2018-м годом и Рождеством Христовым и желаем в новом году побольше свадебных и других заказов, радостного настроения, улыбок, здоровья Вам и вашим близким, родным и знакомым, мирного неба над головой, больших гонораров и чтобы собака не кусала, а защищала и помогала весь год! 

     Любите и будьте любимыми!

     С праздником, дорогие ведущие!

Клуб Киевских Ведущих сердечно поздравляет Вас с днём рождения!

     Уважаемый Феликс Леонович!

     Клуб Киевских Ведущих, у истоков которого вы стояли, сердечно поздравляет Вас с днём рождения и желает крепкого здоровья, прекрасного настроения, много новогодних и свадебных заказов, больших гонораров, тепла и любви в семейном гнёздышке, счастья детям и внукам и мирного, чистого неба над головой! Крепко обнимаем!

Дорогая Женечка! Клуб Киевских Ведущих поздравляет тебя с днём рождения

Дорогая Женечка! Клуб Киевских Ведущих поздравляет тебя с днём рождения и желает : счастья, радости, любви, успехов в семейной жизни и воспитании двух чудесных деток, творчества в свадебной, банкетной и корпоративной деятельности, крепкого здоровья, побольше довольных заказчиков, много высокооплачиваемой и креативной работы, бодрости и чтобы ты всегда добивалась поставленной цели ! 

Дорогой Саша! Клуб Киевских Ведущих с радостью поздравляет тебя с днём рождения

Дорогой Саша! Клуб Киевских Ведущих с радостью поздравляет тебя с днём рождения и желает : прекрасного настроения, отличного здоровья и спортивной подтянутости, успехов в режиссёрской и преподавательской деятельности и отличных показов от студентов, много творчества, побольше денег и разнообразных заказов как по режиссуре, так и по актёрскому мастерству, счастья и успехов в семье и мирного чистого неба над головой !

Клуб Киевских Ведущих поздравляет Игоря Карпа с юбилеем!

Дорогой Игорь!

     Клуб Киевских Ведущих поздравляет тебя с юбилеем и желает оставаться таким же бодрым, весёлым, юмористичным, здоровым, иметь много свадебных и других заказов до 100 лет, всегда радоваться жизни, любить, быть любимым и чтобы настроение всегда было праздничным.

Дорогой Юра! Клуб Киевских Ведущих поздравляет тебя с днём рождения!

Дорогой Юра! Клуб Киевских Ведущих поздравляет тебя с днём рождения и желает  всегда оставаться таким бодрым, энергичным, жизнерадостным и весёлым! Чтобы ты всегда был здоров, в прекрасной форме, чтобы нравился молодожёнам и заказчикам, чтобы у тебя было много денег, творческой работы, чтобы рядом всегда были твои друзья и любимые! С днём рождения, Юра!

Клуб Киевских Ведущих искренне поздравляет Маслову-Лисичкину Ирину с днем рождения!

Дорогая Ира! Клуб Киевских Ведущих искренне поздравляет тебя с днём рождения и желает огромного творчества, благодарных студентов, радости в семье, счастья и здоровья твоим любимым дочечкам, отличного настроения, больших гонораров,  мирного неба над головой и побольше любимой высокооплачиваемой работы!

Поздравляем ведущую Мартыновскую Галину Ивановну с днём рождения!

    Дорогая Галочка!

    Сегодня, 13 июня, Клуб Киевских Ведущих с огромной радостью поздравляет тебя с прекрасным праздником - днём твоего рождения и желает тебе всегда оставаться такой чудесной, красивой, творческой, целеустремлённой, обязательной во всех работах, делах и начинаниях, чтобы здоровье никогда не подводило, чтобы настроение всегда было праздничным, а заказчики звонили с утра до вечера и деньги сыпались к твоим ногам!

    Поздравляем, крепко обнимаем и целуем!

Клуб Киевских Ведущих поздравляет Наталью Поян с днем рождения!

Дорогая Наташа! Клуб Киевских Ведущих поздравляет тебя с таким чудесным и прекрасным праздником как день твоего рождения и желает крепкого здоровья тебе и твоей семье,  счастья, отличного настроения, любви, хороших творческих работ, достатка, радоваться победам и больше не пропускать ни одно мероприятие нашего клуба! Искренне обнимаем  и поздравляем!

Поздравление Сергея Тихонова с днём рождения 23 мая 2017 года

Дорогой Сергей! Клуб Киевских Ведущих тепло поздравляет тебя с прекрасным днём в твоей жизни - днём рождения и желает тебе оставаться таким весёлым, жизнерадостным, порядочным, находчивым многие. многие годы! Кроме этого, мы желаем тебе личных успехов, здоровья, побольше денег, любимой работы, прекрасно учиться в аспирантуре и написать кандидатскую диссертацию и никогда не останавливаться на достигнутом! 

Поздравляем ведущую нашего клуба - Иноземцеву Евгению с днём рождения!

Сегодня, 24 апреля, руководство Клуба Киевских Ведущих с огромной радостью поздравляет ведущую нашего клуба - Иноземцеву Евгению с днём рождения и желает ей дальнейших творческих успехов, счастья, здоровья, теплоты и уюта в семье, любви, радовать своим творчеством зрителей и получать за свой труд большие гонорары! Женечка! Искренне поздравляем!

Интервью Президента Клуба Киевских Ведущих, Заслуженного работника культуры Украины Матушенко Валерия Борисовича об украинских свадебных обрядах

25 апреля в 7.00 утра (повтор в 17.00) на украинском радио "Культура" состоится интервью Президента Клуба Киевских Ведущих, Заслуженного работника культуры Украины Матушенко Валерия Борисовича об украинских свадебных обрядах. 

27 марта состоялось новое мероприятие с участием артистов Клуба Киевских Ведущих в абсолютно новом формате под названием - "Свадебная бесседница"

27 марта в конференц-зале - ул. Героев Днепра, 34 состоялось новое мероприятие с участием артистов Клуба Киевских Ведущих в абсолютно новом формате под названием - "Свадебная бесседница".  После свадебной выставки мы пригласили молодые пары, которые подали заявления в органы ЗАГС Киева, но ещё не определились с музыкантами, ведущими, фотографом, видеооператором, церемонимейстером и другими свадебными услугами, необходимыми для яркого и запоминающегося проведения торжества. В течение трёх часов молодые пары внимательно слушали и задавали вопросы по организации своей свадьбы  ведущим нашего клуба, а именно : Алёне Музыченко, Игорю Карпу, Олегу Ющенко, Евгении Миняйло, Сергею Тихонову, Ирине Масловой-Лисичкиной, Юрию Перенчуку и Валерию Матушенко. В конце беседницы молодожёны громкими аплодисментами поблагодарили всех участников клуба за такой интересный формат встречи. Надеемся, что такие встречи Клуба Киевских ведущих с молодожёнами станут регулярными и ещё более интересными! Ждём Вас у себя в клубе, дорогие наши молодожёны!

Клуб Киевских Ведущих восьмой раз подряд принял активное участие в ХVII Международной специализированной выставке "Весілля - 2017"

С 22 по 25 марта Клуб Киевских Ведущих восьмой раз подряд принял активное участие в ХVII Международной специализированной выставке "Весілля - 2017", которое по традиции проходило в Международном выставочном центре (ст. метро "Левобережная"). В награду за это клуб был удостоен Диплома выставки. Особенно хочется отметить работу на нашем стенде за эти 4 дня наших прекрасных ведущих : Галину Мартыновскую, Алёну Музыченко, Игоря Карпа, Юрия Перенчука, Олега Ющенко, Евгению Миняйло, Александра Жуковина, Валерия Матушенко и нового члена нашего клуба - прекрасную и неповторную Ирину Маслову-Лисичкину!  Молодцы!

Свадебная беседница 2017 с Клубом Киевских Ведущих

Дорогие молодожёны!

     Клуб Киевских Ведущих приглашает Вас на встречу, чтобы тепло и комфортно побеседовать о подготовке и проведении Вашей свадьбы. "Свадебная беседница" - это мероприятие, которое организовывает наш клуб для тех, кто желает на высшем уровне подготовиться к своей собственной свадьбе. Кроме этого, для Вас - это уникальная возможность получить бесплатную консультацию от настоящих профессионалов по организации и проведении свадьбы, а для нас - это помощь Вам и заинтересованность в ярком, красочном и креативном проведении торжества!

     Обратите внимание, что мы как специалисты своего дела не навязываем Вам свои услуги, а хотим сделать так, чтобы Ваша свадьба стала незабываемой, великолепной и неповторной!

     И конечно, если кто-то из спикеров встречи понравится Вам, то милости просим, то есть наши услуги всегда направлены на то, чтобы молодожёны были довольны! Это наш главный принцип! А хорошее настроение, интересный и богатый приятной информацией вечер мы Вам гарантируем!

     Как стать участником в "Свадебной беседнице" это очень просто - Вам нужно всего лишь добавить в группе https://www.facebook.com/events/1878013572441990/ свой адрес на участие во встрече и вскоре Вы получите личное сообщение с подробной информацией и координатами.

     Дорогие молодожёны! Клуб Киевских Ведущих ждёт Вас с нетерпением!

     До встречи!

Мужская половина клуба от всей души поздравляет Вас девушки с чудесным праздником весны - 8 марта!

Дорогие наши девушки и женщины - профессиональные ведущие Клуба Киевских Ведущих : Музыченко Алёна, Миняйло Евгения, Мартыновская Галина, Иноземцева Евгения, Поян Наталья и Маслова-Лисичкина Ирина! Мужская половина клуба от всей души поздравляет Вас с чудесным праздником весны - 8 марта и желает всем Вам отличного настроения, крепкого здоровья, счастья Вам и Вашим семьям, радости, улыбок на лице, отличных заказчиков, огромных гонораров, мирного, ясного неба над головой и чтобы Ваши любимые мужчины носили Вас на руках и дарили подарки и цветы не только 8 марта, но хотя бы каждую неделю! Крепко обнимаем и целуем! Мужчины  Клуба Киеских Ведущих, а именно: Матушенко Валерий, Мартыновский Александр, Карп Игорь, Перенчук Юрий, Ющенко Олег, Жуковин Александр, Зорин Юрий, Тихонов Сергей

День рождение члена Клуба Киевских Ведущих - Олега Ющенко.

Сегодня. 6 марта. свой день рождения отмечает прекрасный человек, профессиональный ведущий, многолетний член Совета Клуба Киевских Ведущих - Олег Ющенко. Дорогой Олег! Мы, твои коллеги, присоединяемся к многочисленным пожеланиям в твой адрес и желаем тебе творческих успехов, счастья, радости в твоей прекрасной семье, много работы, довольных молодожёнов, отменного здоровья, отличного настроения и чтобы ты всегда оставался таким отзывчивым, порядочным, искренним человеком, каким мы тебя знаем много лет! С днём рождения, дорогой!

2 марта 2017 года состоялось общее собрание Клуба Киевских Ведущих, в члены клуба единогласно была принята Ирина Маслова-Лисичкина, которая...

2 марта 2017 года состоялось общее собрание Клуба Киевских Ведущих! Основные итоги собрания: 1) в члены клуба единогласно была принята Ирина Маслова-Лисичкина, которая закончила Национальную академию руководящих кадров культуры и искусств по специальности - режиссёр массовых праздников и шоу-программ, а в данный момент учится в аспирантуре и работает ведущей праздников, банкетов, корпоративов и свадеб. Ирочка, мы тебя искренне и от души подзравляем! Теперь ты действительный, сертифицированный член Клуба Киевских Ведущих!

2) обсуждали информацию президента клуба Матушенко Валерия об участии ККВ в ежегодной выставке "Свадьба- 2017", которая состоится в этом году с 22 по 25 марта в Международном выставочном центре (ст. м. Левобережная);

3) член Совета клуба Миняйло Евгения представила интересную информацию по поводу нового направления деятельности ККВ по работе с молодожёнами;

4) член Совета клуба Карп Игорь подготовил сообщение о перспективе празднования 8-й годовщины создания Клуба Киевских Ведущих в конце мая на берегу Днепра.

    Следующее общее собрание Клуба Киевских Ведущих решено  провести по окончании выставки, 25 марта, в субботу, в 16 либо 17 часов!

Дорогие молодожёны и гости нашего сайта! Приходите на свадебную выставку "Весілля-2017" с 22 по 25 марта в МВЦ Украины (ст. м Левобережная). Именно там вы можете выбрать, познакомиться и договориться о проведении своей свадьбы, банкета, корпоратива с самыми лучшими ведущими Киева! До встречи! Ждём с нетерпением!

Творчий звіт за 2016 рік Президента Клубу Київських Ведучих на українському радіо

У вівторок, 14 лютого 2017 року, на українському радіо "Культура" о 7-й годині ранку (повтор о 17.00) в програмі "Мистецька афіша" відбудеться творчий звіт за 2016 рік Президента Клубу Київських Ведучих, Заслуженого працівника культури України, професора Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв України Матушенка Валерія Борисовича. Запрошуємо всіх членів клубу, а також усіх бажаючих послухати це інтерв'ю.

16 января, состоялось первое в новом году заседание Совета Клуба Киевских Ведущих

Вчера, 16 января, состоялось первое в новом году заседание Совета Клуба Киевских Ведущих. Основные итоги : Руководство клуба сердечно поздравило всех ведущих-артистов клуба с Новым годом, рождеством Христовым и Крещением Господним, а также поздравило Миняйло Евгению с рождением второго сына - Славика и вхождением в Совет клуба и поздравило Музыченко Алёну и Мартыновского Александра с прошедшими праздниками дня рождения. В официальной части Президент клуба - Матушенко Валерий подвёл итоги  работы клуба за 2016 год, член совета - Карп Игорь выразил свои пожелания на 2017 год о разнообразии проведения культурно-массовых мероприятий в клубе, а новый член Совета клуба - Миняйло Евгения предложила новую концепцию в работе с молодыми заказчиками, студентами и молодожёнами. Член Совета Музыченко Алёна рассказала о преимуществах функционирования нового сайта клуба, потребовала своевременной оплаты членских взносов. Кроме того, было принято совместное решение об участии ККВ в ежегодной Международной выставке : "Весілля-2017", которая пройдёт в этом году с 22 по 25 марта в МВЦ.

Также было предложено всем членам клуба обсудить вопрос о месте празднования 8-летия ККВ, которое состоится 26 мая. Было принято совместное решение, что следующее собрание всего клуба, посвящённое подготовке к выставке, провести в конце февраля.

В финале заседания Совет клуба обращается ко всем молодожёнам Киева и гостям нашего города с огромной просьбой : Дорогие друзья! Праздники заканчиваются! Пора жениться, венчаться, подавать документы в ЗАГС, заказывать кафе и рестораны и обращаться по поводу ведущего и музыкального сопровождения к нам, в Клуб Киевских Ведущих! Мы ждём Вас в любую минуту! До встречи!

Поздравление вице-Президента Клуба Киевских ведущих Мартыновского Александра!

Сегодня, 9 января 2017 года в нашем клубе очень приятное событие - свой день рождения отмечает вице-Президент Клуба Киевских ведущих Мартыновский Александр!  Дорогой Саша! В этот день хочется пожелать тебе ясного, чистого неба над головой, радости в семейной жизни, отличного настроения, прекрасной и хорошо оплачиваемой работы, крепкого здоровья, такой же отзывчивости к близким и друзьям, как сейчас и новых творческих достижений и успехов! С днём рождения, Саша!

Руководство клуба поздравляет Алёну Музыченко с днём рождения!

Сегодня, 3 января 2017 года в Клубе Киевских ведущих приятная и радостная дата - член Совета Алёна Музыченко отмечает день своего рождения! Руководство клуба с радостью присоединяется ко всем поздравлениям в адрес нашей ведущей-красавицы и желает прекрасного настроения, любви, счастья в семейной жизни, бодрости духа, крепкого здоровья, всегда оставаться таким "энерджайзером" как мы тебя все знаем, радоваться победам, быть всегда порядочной и добросовестной и чтобы ты всегда была нарасхват у заказчиков! С днём рождения, Алёна!

Руководство Клуба Киевских ведущих с радостью поздравляет всех Вас с наступающим 2017-м годом!

Дорогие коллеги - профессиональные ведущие нашего клуба! Руководство Клуба Киевских ведущих с радостью поздравляет всех Вас с наступающим 2017-м годом - Огненного Петуха и желает огромного счастья, радости, достатка, прекрасных "заказчиков", творческой и высокооплачиваемой работы и чтобы  петух не клевал, а на блюдечке с голубой каёмочкой приносил целый год заказы и подарки! Удачи, Вам, господа и дамы!

Поздравление Евгении Миняйло с днём рождения сына

    Дорогая Женечка!

    Клуб киевских ведущих поздравляет тебя с рождением 12 декабря 2016 года второго сыночка - Славика! Мы уже знаем, что вес у него 3,5 кг, а рост 54 см. Мы желаем тебе и твоему мужу крепкого здоровья, семейного уюта, отличного настроения, большого числа свадебно-банкетных заказов, чтобы детки росли и вас радовали своими достижениями, а в будущем, возможно, тоже стали профессиональными ведущими и членами Клуба Киевских ведущих!

    От всей души поздравляем и счастья и радости желаем!

Почётному президенту Клуба Киевских ведущих - Феликсу Леоновичу Алто 70 лет!

     Сегодня. 8 декабря 2016 года, исполняется 70 лет одному из основателей нашего клуба, артисту с большой буквы, Почётному президенту Клуба Киевских ведущих - Феликсу Леоновичу Алто.!

     Поздравляя Фелиска Леоновича с такой потрясающей и юбилейной датой, все члены нашего клуба желают имениннику крепкого здоровья, огромного жизнелюбия, радости, счастья в повседневной жизни, уюта и тепла в семье, уважения и внимания от детей и внуков, великолепного настроения и много творческой и хорошо оплачиваемой работы! Феликс, мы все тебя любим, ценим и уважаем! Будь здоров, дорогой!

в Клубе Киевских ведущих сразу два знаменательных события - день рождения отмечают Александр Жуковин и Евгения Миняйло

16 ноября в Клубе Киевских ведущих сразу два знаменательных события - день рождения отмечают Александр Жуковин и Евгения Миняйло. 

        Саша, все члены клуба поздравляют тебя с чудесным и прекрасным полувековым юбилеем и желают огромного счастья, прекрасного настроения, спортивной закалки, семейного тепла и уюта, быть всегда творческим ведущим, режиссёром, руководителем, худруком, получать огромные гонорары за свой труд и оставаться прекрасным человеком, коллегой, семьянином, другом, а также стройным и подтянутым до векового юбилея!

      Женечка, ты так быстро и решительно влилась в сообщество нашего клуба, что на последнем заседании Совета клуба было принято решение включить тебя в состав Совета Клуба Киевских Ведущих. Спустя каких то восемь месяцев  мы уже не представляем клуб без твоей улыбки, твоих креативных предложений и твоей обязательности, которые так необходимы в нашей сложной профессии. Мы желаем тебе всегда быть любимой, счастливой, радоваться жизни и творчеству, чтобы к тебе всегда стремились благодарные заказчики, ты получала хорошее вознаграждение за свой любимый труд и чтобы в скором будущем ты очень легко произвела на свет второго ребёнка, который впоследствии возможно станет членом Клуба Киевских Ведущих!

               С днём рожденья поздравляем, счастья и радости желаем!

С огромной радостью хотим сообщить Всем , что у Клуба Киевских Ведущих открыт новый сайт!

С огромной радостью хотим сообщить Всем , что у Клуба Киевских Ведущих открыт новый сайт, как раз для Вас любимые клиенты. Заходите к нам на сайт и знакомьтесь с нами как онлайн так и лично! В нем есть большие презентационные фото всех лучших ведущих !!! Выбирая ведущего для своего торжества , вы можете увидеть максимальную информацию о каждом из нас ! В разделе "Контакты" номера телефонов, электронные адреса, номера скайпов полюбившегося артиста.

Наш Клуб вновь напоминает вам о том ,что праздники - это "яркие краски " в вашей жизни ! И если Вам нужен ведущий на свадьбу, день рождения, корпоративный праздник, детское торжество, новогодний вечер, спортивный турнир, выпускной бал и так далее, то быстрее заходите на наш сайт - Клуба Киевских Ведущих и выбирайте того, кто сделает ваш праздник незабываемым !!! Мы работаем только для вас, чтоб принести радость, веселье и хорошее настроение в каждый дом и каждую семью.

Спасибо что выбрали нас!!! Ваш праздник в руках профессионалов !!!

Поздравляем с днём рождения профессионального ведущего и великолепного артиста Игоря Карпа!

     Клуб Киевских ведущих поздравляет с днём рождения члена Совета клуба, профессионального ведущего и великолепного артиста Игоря Карпа и желает крепкого здоровья, отличного настроения, бодрости духа, счастья, любви и большого количества новых заказчиков!

     Игорь, мы всегда с тобой, а ты с нами!

Клуб Киевских ведущих!

Підписуйтесь на нашу групу в Facebook