(044) 450-28-78
(066) 763-21-19
Детали
О себе

Шановні друзі!

Вітаю Вас на сайті Клубу Київських ведучих!

Мене звуть Олег.

У житті людства урочисті події відіграють визначальну роль. Це не тільки гуляння, привітання та подарунки… Насамперед – це прекрасна душевна атмосфера, неймовірний позитив. Це вражаючі посмішки та гарні емоції. Це проста людська радість життя!

Свято родинне чи корпоративне, подія великого масштабу чи у вузькому колі, навіть вечірка без приводу – згуртовує нас, робить нас ріднішими. Це любов та повага до запрошених, надзвичайно дорогих нам людей. Свято – це добра нагода повноцінного спілкування між людьми, а також всілякі ігри, дружні жарти, конкурси та розваги, неочікувані сюрпризи, шалені театралізації, від яких голова йде обертом…

Ведучий, тамада, конферансьє Олег Ющенко та творчий колектив «Тамада-Еліт» допоможе Вам створити свято, про яке Ви мрієте! Проведення весілля чи випускного вечора, ювілейного свята чи дня народження, концертної програми чи корпоративної події – наша улюблена справа, яку ми робимо з душею! Разом з Вами ми складемо детальний сценарій будь-якої урочистої події. Програма свята буде враховувати традиції родини та друзів або ж корпоративні особливості та принципи Вашої компанії.

Інтелігентне, шанобливе і ненав'язливе проведення свята українською та російською мовами – це стиль нашої роботи. Для цього у нас є все необхідне – професійна музика, мікрофони, світлотехніка. Все це в руках ведучого, досвідчених діджеїв, музикантів, співаків, артистів – створить неповторну святкову атмосферу!

Також для Вас – повний спектр святкових послуг. Ми допоможемо підібрати місце для свята. Ресторан, концертна зала, літній майданчик наші флористи-дизайнери перетворять у райський куточок. Ми надамо якісне звукове та світлове обладнання для Вашого заходу, забезпечимо транспорт – лімузин, автобус, теплоход. Артисти оригінального жанру, актори театру, зірки естради, а на завершення – грандіозний салют-фейєрверк – стануть прекрасним доповненням Вашого свята. Залишити незабутню згадку про подію допоможуть професійні фотографи та відео-оператори.

Наша концепція – проведення свята у форматі невимушеного діалогу з гостями, створення індивідуального сценарію, відсутність примітивних конкурсів та жартів. Ми з повагою відносимося до своїх замовників. Ретельно вивчаємо Ваші смаки і прагнемо в першу чергу керуватися Вашими побажаннями.

Ми усвідомлюємо, наскільки це свято важливе для Вас і дуже високо цінуємо Вашу довіру! До зустрічі!

З повагою, ведучий, тамада, конферансьє Олег Ющенко

Телефоны
  • (067) 44-808-22
  • (044) 53-067-44
E-mail
oleg_tamada@ukr.net
Веб-сайт
http://www.tamada-elit.com.ua/
Фотографии
Підписуйтесь на нашу групу в Facebook